26.9. in 3.10.2023, smo za četrtošolce izvedli športni dan. Prvi se je glasil Z igro in športom do zdravja, kjer smo imeli tri postaje, in sicer Tee ball, Med dvema ognjema in v tekmovanju metanja na koš v sklopu postavljenega poligona. Po opravljenih postajah, smo izvedli medrazredno tekmovanje v igri Med dvema ognjema.

V tednu otroka smo opravili drugi športni dan. Odpravili smo se na jesenski pohod, pri katerem sta nam delala družbo Skokec in Skokica, ki še nikoli nista bila drugje, kot v telovadnici in sta si želela ogledati Lendavo. Popeljali smo ju po mestu, do lendavskega gradu, pri Vinariumu smo si malo spočili in pomalicali, ter nadaljevali pot proti Piramidi, po Karaberošu in nazaj do šole. Vmes smo izvedli gibalne izzive s Skokecom in Skokico.

Bilo je odlično.