V torek, 9. 4. 2024, smo imeli učenci 4. b razreda predavanje Društva za zaščito živali Pomurje.  Predavanje je v našo učilnico prineslo ne le znanje, temveč tudi občutek povezanosti s svetom okoli nas. Skozi zanimive zgodbe in primerke iz prakse smo spoznavali, kako lahko vsak od nas prispeva k boljšemu življenju naših ljubljenčkov.

Predavanje pa ni bilo le teoretično izobraževalno doživetje. Našo izkušnjo smo obogatili z odprtjem razstave fotografij, ki jih je ustvaril naš sošolec Nal Komaricki. Nal je s svojim objektivom ujel čarobne trenutke svojega kužka in muce.

Društvu za zaščito živali Pomurje smo na koncu predali tudi donacijo hrane za muce in pse. Prepričani smo, da bo ta gesta pomagala izboljšati življenje mnogim štirinožnim prijateljem, ki potrebujejo našo podporo.

Vabimo vas, da si na drugem hodniku naše šole ogledate razstavo omenjenih fotografij.

Učenci in učiteljici 4. b razreda